Wyprzedaż rocznika 2019! Ducati w jeszcze lepszych cenach!

Ruszyła wyprzedaż ubiegłorocznych egzemplarzy Ducati! Przyjedź do naszego salonu w Toruniu i spełnij marzenie o swoim nowym Ducati.

Dołącz do wielkiej rodziny Ducati! Teraz maszyny z rocznika 2019 w niezwykle atrakcyjnych, wyprzedażowych cenach. Przecenione są niemal wszystkie modele. Co więcej, żeby je zdobyć, można skorzystać z atrakcyjnego kredytu lub bardzo korzystnego leasingu. Do każdej maszyny ponadto dochodzi jeszcze pakiet dodatkowych korzyści.

Teraz z naszego salonu AF Motors możesz wyjechać nowym Ducati już za 36 900 zł (Monster 797 w kolorze Star White Silk). A może chcielibyście któregoś Scramblera? Ich ceny zaczynają się od 37 900 zł (Scrambler Icon).

W ofercie mamy też w sprzedaży nasze motocykle demonstracyjne. I tak chociażby nowość z 2019 roku, czyli Multistrada 950 S w wersji Touring (m.in. podgrzewane manetki, kufry boczne, centralna stopka) w idealnym stanie już za 63 000 zł (aż 10 400 zł taniej!). Ta kultowa „mała Multi” w takim wydaniu to prawdziwa gratka dla miłośników turystyki motocyklowej.

Więcej szczegółów tej oferty i innych okazji szukajcie w naszym salonie.
Nie czekaj na to, żeby inni Cię wyprzedzili! Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Wszystkie podane kwoty zawierają 23% podatku VAT.

Skontaktuj się z nami

    Oferta salonowa

    Bądź na bieżąco sprawdź pozostałe oferty Ducati – Toruń

    Promocje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies
    OK