Multistrada z gwarancją na cztery lata

Promocje - Multistrada

Od teraz wszystkie modele Multistrada z rocznika 2020 objęte są 4-letnią gwarancją 4Ever Multistrada.
Długotrwałe i coraz bardziej rygorystyczne testy, zoptymalizowane procesy produkcyjne oraz zaawansowane symulacje cyfrowe zwiększyły niezawodność i trwałość modeli 950 i 1260, doprowadzając je do najwyższego poziomu w historii. Dzięki dynamicznemu rozwojowi globalnej sieci dealerskiej Ducati oferuje swoim Klientom program „gwarancji bez granic”. Jest to gwarancja takiej samej staranności montażu i obsługi, z jaką odbywają się projektowanie i produkcja w zakładach Borgo Panigale.

Co obejmuje program 4Ever Multistrada?

Po pierwsze: 4 lata gwarancji
4Ever Multistrada to czteroletnia gwarancja (czyli od tego momentu wydłużona o 24 miesiące) dostępna dla wszystkich modeli Ducati Multistrada. Pozostałe modele z naszej oferty posiadają 24-miesięczną gwarancję.

Po drugie: all-inclusive
Wydłużona o 24 miesiące, czteroletnia gwarancja jest bezpłatna i wliczona w cenę motocykla.

Po trzecie: brak limitu kilometrów

Po czwarte: pomoc drogową
Pomoc drogowa jest udzielana przez cały okres dodatkowej gwarancji w krajach, w których usługa jest dostępna oraz na tych samych warunkach umownych co standardowa gwarancja Ducati (24 miesiące). Warunkiem jest obsługa w autoryzowanej sieci serwisowej dealerów Ducati zgodna z zaleceniami producenta.

4Ever Multistrada obejmuje wszystkie modele Multistrada 950 i Multistrada 1260 od roku modelowego 2020. Program jest dostępny dla motocykli, których gwarancja została aktywowana od 1 listopada 2019 r. Dodatkowe 2 lata zaczynają się od następnego dnia po zakończeniu standardowej gwarancji Ducati (24 miesiące), a więc od 25 do 48 miesiąca. Przez kolejne dodatkowe 2 lata gwarancja obejmuje cały motocykl począwszy od wszelkich wad produkcyjnych (z wyłączeniem materiałów i części eksploatacyjnych, uszkodzeń mechanicznych, akumulatora oraz akcesoriów).

Źródło: Ducati Polska

Skontaktuj się z nami

    Oferta salonowa

    Bądź na bieżąco sprawdź pozostałe oferty Ducati – Toruń

    Promocje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies
    OK