SCRAMBLER SIXTY2

1

Kultowy, ponadczasowy, wyjątkowy

Scrambler to marka stworzona przez Ducati dla tych, którzy preferują ponadczasowy, klasyczny styl w nowoczesnym wydaniu. To rodzina motocykli, w której tradycyjna, stonowana linia oraz zwarta, harmonijna i prosta konstrukcja łączą się z typowymi dla Ducati sportowymi akcentami i słynnym włoskim, wysublimowanym smakiem. Scrambler to też bezpośrednie nawiązanie do subkultury motocyklistów, która powstała w latach 60-tych ubiegłego wieku, do szalonego świata rockersów i związanego z nim poczucia więzi, radości oraz wolności.

2-18

Nowa ikona popu

Scrambler Sixty2 to motocykl, którego koncepcja czerpie inspiracje z kultury młodzieżowej. W związku z tym stylistyka tej maszyny jest szczególnie wyrazista. Zawiera zupełnie nowe elementy, których nie ma w innych Scramblerach. Najważniejszy z nich to stalowy zbiornik paliwa z dedykowanymi grafikami, oferowany w trzech wyjątkowych, nieszablonowo zwanych kolorach: Fluorescencyjnym Mandarynkowym, Oceanicznym Szarym i Lśniącej Czerni.

3

Stworzony by dawać „fun”

Sixty2 to znakomity towarzysz do przeżywania przygód, motocykl, który potrafi być przyjacielem. Zaprojektowany tak, by cieszyć oko i dawać radość z każdej jazdy. Na jego klimatyczny, młodzieżowy wygląd wpływają m.in. efektowne malowanie, okrągłe stalowe lusterka, czarny tłumik, wysoka i szeroka kierownica, przedni reflektor z obramówką LED i efektowny stalowy wahacz. Sixty2 wyróżniają też zegary LCD z wymienną aluminiową ochroną. Pod bardzo estetycznym, doskonale wkomponowanym w całość dwuosobowym siedzeniem znajduje się uchwyt dla pasażera i tylne światło w technologii LED.

4-18

Komfort dla kierowcy i pasażera

Ten motocykl, podobnie jak każdego innego Scramblera, cechuje też poręczność, zwinność, ergonomia i komfort. Jest zwrotny, lekki  i łatwy w prowadzeniu. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu siedzeniu i uchwytowi, który znajduje się tuż pod nim, w trakcie jazdy zapewnia dużą wygodę także pasażerom.

5-17

Idealny na początek przygody z motocyklami

Sixty2 to motocykl stworzony dla młodego kierowcy nie tylko ze względu na swoją stylistykę i ergonomię, ale też parametry techniczne i poziom bezpieczeństwa. Ma najmniejszy silnik ze wszystkich Scramblerów – o pojemności 399 ccm i mocy 41 KM. Sprawia to, że łagodnie reaguje na zmiany gazu, bardzo płynnie przyspiesza. Jednak w razie potrzeby moment obrotowy dochodzący do poziomu 34,6 Nm przy 8.000 obr./min. zapewnia przyzwoitą dynamikę.

6

W standardzie Ducati

Choć motocykl stylistycznie jest swoistym hołdem składanym motocyklowej tradycji, która się narodziła się przeszło pół wieku temu, to jednak jak każde Ducati jest bardzo zaawansowaną pod kątem techniki i dopracowaną maszyną. Sixty2 wyposażony jest m.in. w typowy dla wszystkich przedstawicieli rodu z Bolonii desmodromiczny rozrząd. Za wysoką skuteczność hamowania z przodu odpowiada dwutłoczkowy zacisk Brembo współpracujący z dużą pływającą tarczą o średnicy 320mm, z tyłu – zacisk Brembo pracujący na tarczy 245 mm. Kierowcę w trudnych warunkach wspiera też system ABS.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK