MULTISTRADA V2 S

MV2S-1

Multi znaczy wiele

Genialny, niezwykle wszechstronny, dający wiele możliwości motocykl turystyczny, który sprawi, że każda jazda na nim będzie dla Ciebie fascynującą podróżą. Idealnie sprawdza się w trakcie długich wojaży, jak i podczas tych zdecydowanie krótszych, nawet codziennych przejażdżek po okolicy. Mocna, ale bardzo bezpieczna maszyna. Świetna w prowadzeniu, wygodna i niezawodna, z aż CZTEROLETNIM OKRESEM GWARANCJI! Kupując go zyskujesz jeszcze jedną gwarancję – fantastycznej przygody, która Cię spotka podczas kolejnych motocyklowych wypraw.

 

MV2S-2

V2 S - stworzona dla każdego

Nowość w rodzinie Multi! Wersja V2 S, której produkcja ruszyła pod koniec 2021 roku, to idealna maszyna dla wszystkich miłośników motocyklowych podróży, zarówno dla najbardziej doświadczonych koneserów dalekich wojaży, tych, którzy od turystycznego motocykla oczekują również sportowego zacięcia, osób, które potrzebują „rumaka” zarówno do dalszych wypadów, jak i na co dzień do wygodnego i sprawnego poruszania się po mieście, a także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z motocyklami. Z myślą o tych ostatnich powstała specjalna słabsza wersja o mocy ograniczonej do 35 kW, po którą sięgnąć mogą nawet posiadacze prawa jazdy kategorii A2.

MV2S-3

Nowoczesna i przyjazna

Multistrada V2 S to na wskroś nowoczesny motocykl, jednocześnie na tyle ergonomiczny, że podróż nim jest przyjemnością dla nawet najbardziej wybrednych użytkowników, dający jednocześnie niezwykle wysoki poziom kontroli, stabilności i intuicyjności w prowadzeniu w niemalże każdych warunkach. Jest to efektem między innymi zredukowania masy w stosunku do poprzednika, zastosowania nowej generacji dwucylindrowego, bardzo elastycznego silnika, niezwykle zaawansowanej elektroniki czuwającej nad bezpieczeństwem kierowców i pasażerów, a także redukcji wysokości siedzenia do poziomu 830mm. Do tego doszła węższa kanapa, która pozwala na pewne oparcie stóp na nawierzchni. Zmiany te zwiększają pewność podczas manewrowania przy małych prędkościach, nawet z pasażerem i zapakowanymi kuframi. Ponadto, w katalogu akcesoriów Ducati Performance dostępne jest jeszcze niższe siedzisko i obniżone zawieszenie, które w połączeniu pozwalają na zredukowanie wysokości siedzenia do zaledwie 790 mm. 

MV2S-4

Sportowa elegancja

Nowa „Multi” jak każde Ducati wyróżnia się też wyglądem, łączącym sportowe oblicze z niepowtarzalnym stylem. Design Multistrady V2 S jest zarazem elegancki i dynamiczny. Doskonale wpisuje się pod względem stylu w rozpoznawalne kanony rodziny motocykli dualnych z Borgo Panigale. Cechuje się płynnymi liniami, gładkimi powierzchniami oraz charakterystyczną i wyróżniającą się równowagą pomiędzy muskularnością przodu, a smukłością i lekkością tyłu. Multistrada V2 S posiada również nowe malowanie z nazwą po obu stronach motocykla.

MV2S-5

Wersja S, czyli Specjalna

Wersja S w stosunku do bazowego modelu, czyli Multistrady V2 wyróżnia się m.in. stylistycznie. Zastosowano w niej m.in. owiewkę. Ponadto występuje w dwóch rodzajach malowania – klasycznym, znanym z wersji podstawowej  Ducati Red” z czarnymi felgami, a także w dedykowanym do niej „Street Grey” z czarną ramą i czerwonymi felgami w barwie „GP Red”. W standardzie występuje w niej  Ducati Skyhook Suspension EVO, czyli bardzo efektywny i skuteczny system półaktywnego zawieszenia, który tłumi skutki nierówności podłoża i zawsze gwarantuje idealne ustawienia, poprawiając bezpieczeństwo i komfort.

MV2S-6

Turystka z mocnym sercem

Ta wybitna turystka zyskała zupełnie nowe serce, które idealnie sprawdza się w każdych warunkach, także gdy trzeba wygenerować większą dynamikę i sportowe emocje. Maszyna została wyposażona w najnowszej generacji chłodzony cieczą silnik Testastretta 11° o pojemności 937 cm3 z rozrządem desmodromicznym i czterema zaworami na cylinder o mocy 113 KM oraz momentem obrotowym dochodzącym do poziomu 94 Nm. Jednostka oddaje moc liniowo, a zapas momentu obrotowego daje możliwość dynamicznego przyspieszenia z każdego poziomu obrotów. Multistrada V2 S w dowolnym momencie, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba, może pokazać wojowniczy charakter i sportowe geny Ducati. Aby tak się stało wprowadzono szereg ulepszeń, które zapewniają nie tylko znakomite siągi, ale też mechaniczną niezawodność. Zastosowano m.in. nowe korbowody i  8-tarczowe, sterowane hydraulicznie sprzęgło, a także zmodernizowaną skrzynię biegów, która gwarantuje większą płynność i precyzję zmiany biegów, ułatwiając również włączenie biegu neutralnego. Zastosowano też nowy quickshifter o jeszcze bardziej zoptymalizowanym działaniu. Nowoczesna i wytrzymała jednostka ma wydłużone okresy międzyprzeglądowe, z wymianą oleju co 15 000 km i kontrolą luzu zaworowego co 30 000 km. 

MV2S-7

Komfort do kwadratu

Nowy tourer Ducati został stworzony, aby zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa  i przyjemność podróżowania w każdych warunkach nawet najbardziej wymagającym motocyklistom. Poza topowym poziomem ergonomii wyróżnia się też znakomitym wyważeniem, zawieszeniem i hamulcami. Podwozie motocykla zapewnia zwrotność i precyzję prowadzenia. Przednie koło o średnicy 19 cali zapewnia płynną i komfortową jazdę. Zawieszenie z przodu to w pełni regulowany widelec upisde-down Kayaba, a tylne to regulowany monoshock Sachs. Na układ hamulcowy składają się przednie, montowane radialnie, 4-tłoczkowe zaciski i dwie półpływające tarcze o średnicy 320 mm, a także 2-tłoczkowy tylny zacisk z tarczą o średnicy 265 mm.

MV2S-8

Topowa elektronika

Nowa Multistrada standardowo jest wyposażona w najnowocześniejszy pakiet elektroniczny, który oferuje wszystko, czego motocyklista potrzebuje, aby podróżować komfortowo i bezpiecznie. Pakiet obejmuje ABS Cornering, gwarantujący wysoki stopień bezpieczeństwa podczas hamowania nawet w zakrętach, Vehicle Hold Control, który ułatwia ruszanie na pochyłych drogach, Ducati Traction Control, Ducati Quick Shift Up & Down, cztery w pełni konfigurowane przez użytkownika tryby jazdy (Sport, Touring, Urban, Enduro), a także system Ducati Brake Light, który w przypadku nagłego hamowania automatycznie aktywuje miganie tylnego światła stopu. 

MULTISTRADA V2 S – zobacz film promocyjny

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK